Arda Turan'ın Yeniliğe İhtiyacı Var, İzin Verdik

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Medipol Başakşehir’in kamp kadrosuna almadığı Arda Turan ile ilgili olarak teknik direktör Okan Buruk açıklamalarda bulundu.
“ARDA’YA BİRKAÇ GÜN İZİN VERDİK”
“Arda Turan, Galatasaray’a transfer olacak mı?” sorusuna TRT Spor canlı yayınında yanıt veren Okan Buruk “Fatih Hoca, Arda Turan açıklaması yapmış, ona katılıyorum. Arda ülke için değerli. Arda Turan takımda oynamak için her şeyi yaptı. Son dönemde o mevkide 4-5 oyuncumuz oldu. Arda’nın motive olması, kendini iyi ve değerli hissetmesi gerekiyor. Arda’ya alacağı her karara saygı duyacağımızı söyledim. Yeni bir başlangıca ihtiyacı olduğunu belirttim. Yeniliğe ihtiyacı var, Arda’nın da bu yönde düşünceleri var. Birkaç gün izin verdik, ne yapacağına karar verecek. Arda’nın ve kulüplerin ne yapacağı önemli hayırlısı neyse o olsun.” dedi.
BEŞİKTAŞ SORUSUNA YANIT
“Arda Turan eski hoca Abdullah Avcı’nın yanına gider mi? Beşiktaş’a transfer olur mu?” sorusuna da cevap veren Okan Buruk “Bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

“VOLKAN BABACAN’DA GELİŞME YOK”
Beşiktaş ile adı geçen Volkan Babacan’ın durumu hakkında konuşan Okan Buruk “Volkan Babacan’ın transferi konusunda herhangi bir gelişme yok.” dedi.
“ROBINHO İÇİN TEKLİF GELMEDİ”
Sivasspor’un gündeminde olan Robinho ile ilgili de açıklama yapan Okan Buruk “Başakşehir olarak transfer yapmayı düşünmüyoruz. Kadromuzdan ayrılan olursa oyuncu bakarız şu an bakmıyoruz. Robinho ile Caicara’ya Brezilya’ya gittikleri için 2 gün izin verdik. Robinho’ya şu anda bir teklif yok, ilerleyen günlerde ne olur bilmiyorum.” ifadelerini kullandı.
“İNŞALLAH ŞAMPİYON OLURUZ”
Şampiyonluk sorusunu da yanıtlayan Okan Buruk “Oyun olarak baktığımızda şampiyonluğa aday takımlardan biriyiz. Oyun anlayışımızı maçtan maça değerlendiriyoruz. Şubat ayının sonuna kadar ayda 6-7 maç yapacağız, oyuncuları doğru hazırlamamız çok önemli. Hedefleri her zaman büyük tutmak gerekiyor, inşallah güzel günler yaşarız.” diyerek sözlerini noktaladı.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri