Damadın Babası, Altınları İsteyen Kız Tarafına Kurşun Yağdırdı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Samsun’da 1.5 ay evli kaldıktan sonra ayrılan imam nikahlı çiftin aileleri birbirine girdi. Gelinin anne ve babasının altınları istemesine sinirlenen kayınpeder, dünürlerinin üzerine kurşun yağdırdı. Çeşitli yerlerinden yaralanan çift hastaneye kaldırılırken, gelinin babasının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Canik ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde saat 13.30 sıralarında meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre, A.D. adlı genç kadın ile O.T. resmi nikah kıymadan evlenip yaklaşık 1.5 ay evli kaldıktan sonra ayrıldılar. Gelinin annesi H.T. (48), resmi nikahlı olmayan eşi A.B. (50) ile birlikte damadın babası Y.T.’nin evine giderek, altınları istedi. Bunun üzerine iki aile arasında kavga patlak verdi.
Damadın babası altınları isteyen kız tarafına kurşun yağdırdı: 2 yaralı

GELİNİN AİLESİNİ YARALADI

Damadın babası Y.T. tabancasını ateşleyerek gelinin annesi H.T. ile babası A.B.’yi yaralayıp kaçtı. 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırılan yaralılar tedavi altına alındı. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan H.T.’nin bacağından, özel bir hastaneye kaldırılan A.B.’nin ise sol karın boşluğu, kasığı ve bacaklarından yaralandığı öğrenildi. Hayati tehlikesi bulunduğu öğrenilen A.B. hastanede ameliyata alındı.

Damadın babası altınları isteyen kız tarafına kurşun yağdırdı

“SÜREKLİ ALTIN VE PARA İSTİYORLAR”

Kız tarafından evine baskın düzenlendiğini söyleyen damadın annesi H.T. ise, kızın annesi ve babasının sürekli altın ve para istediklerini ileri sürdü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -