Esnafa Gece Yarısı Şoku

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Sivas’ta esnaf dükkanlarının sıralı olduğu Kepenek caddesinin altındaki içme suyu ana borusu patladı. Şehrin altını üstüne getiren patlamayla binlerce metreküp su kısa sürede caddeye dolarken, dükkanları da su bastı. Olaydan haberdar olan esnaf, dükkanlarına koşup mallarını kurtarmaya çalıştı.

Sivas’ta Kepenek caddesinde gece yarısı, caddenin hemen altından geçen içme suyu ana borularından biri patladı. Patlayan borudan çevreye yayılan binlerce metre Küp su şehrin altını üstüne getirdi. Kısa sürede sel ve su taşkınlarını andıran görüntüler oluştu, dükkanları su bastı.

Gece yarısı patlayan su borusu şehrin altını üstüne getirdi: Caddeler göle döndü, iş yerlerini su bastı

HABERİ ALAN ESNAF DÜKKANINA KOŞTU

Patlamanın meydana geldiği bölgede asfalt üzerinde göçükler oluştu. Dükkanları açık olan esnaflar, iş yerlerini baskından korumak için mücadele etti. Olayı haber alan esnaf da dükkanlarına koştu. Sivas Belediyesi ekipleri, patlamanın ardından oluşan baskıları önlemek için çalışma başlattı.


ÇEVREDEKİLER O ANLARI GÖRÜNTÜLEDİ

Patlamanın binlik olarak tabir edilen ana hat üzerinde meydana geldiği açıklandı. Çok sayıda kişi meraklı gözlerle yaşananları izleyerek cep telefonları ile de kayıt altına almayı ihmal etmedi.

”ANA BORU HATTINDA PATLAMA MEYDANA GELDİ”

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun başlatılan çalışmaları yerinde denetleyerek, “Ana borudaki patlama gece yarısı meydana geldi. Patlamadan kısa bir süre sonra suyu kestik. Hemen ardından tahliye çalışmalarına başladık” dedi.

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri