Bakan Şimşek’ten Arap Yarımadası’na Çıkarma

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Fransa’nın ardından Arap Yarımadası’na çıkarma yaptı. BAE, Katar ve Suudi Arabistan’ı kapsayan ziyaretleriyle ilgili bir açıklama yapan Bakan Şimşek, temaslarını tek tek anlattı. Bakan Şimşek, “200’ün üzerinde yatırımcı ve finans dünyası temsilcisine ülkemizdeki yatırım fırsatlarını anlattık.” dedi.

Hazine Ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in yatırım turları devam ediyor. Bakan Şimşek Fransa’dan sonra BAE, Katar ve Suudi Arabistan’ı kapsayan Arap Yarımadası turuna başladı. Ziyaretlerine ilişkin sosyal medyadan paylaşım yapan Bakan Şimşek, temaslarını tek tek anlattı.

Bakan Şimşek’ten Arap Yarımadası’na çıkarma: Yatırımcılara ülkemizdeki fırsatları anlattık

Bakan Şimşek’in açıklamaları şöyle:

“Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Katar ve Suudi Arabistan’ı kapsayan körfez ülkeleri programımıza başladık. İlk olarak Abu Dabi’de BAE Yatırım Bakanı Sn. Mohamed Hassan Al Suwaidi ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. İkinci durağımız olan Katar’da Maliye Bakanı Sn. Ali bin Ahmed Al Kuwari ile bir araya geldik. Ardından Expo Doha 2023 Genel Sekreteri Sn. Mohammed Ali Al Khouri ile bir araya gelerek organizasyon hakkında bilgi aldık. Fuar alanında bulunan ve çok kısa sürede inşa edilen ‘Türkiye Merkezini’ ziyaret ettik. Çok etkileyici idi.

“200’DEN FAZLA YATIRIMCIYA ÜLKEMİZDEKİ FIRSATLARI ANLATTIK”

‘Türkiye Yatırım Yüzyılı’ kapsamında Katar Büyükelçiliğimiz ve Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanlığı’nca organize edilen ‘Türkiye Your Resilient Partner’ programında 200’ün üzerinde yatırımcı ve finans dünyası temsilcisine ülkemizdeki yatırım fırsatlarını anlattık. Bugün de Riyad’da Future Investment Initiative konferansına katılıyoruz.”

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri
casibom - grandpashabet giriş - oran.net -