Caner Yüzünden Erol Bulut’la Araları Bozuldu

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Fenerbahçe’de sportif direktör Emre Belözoğlu krizinin perde arkası ortaya çıktı. Belözoğlu, Erol Bulut’un Caner Erkin’i kadro dışı bırakmasına kızarak, “Melo, Riera’yı yumrukladıktan 3 gün sonra maça çıktı. Kriz böyle yönetilmez” dedi.

Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu istifa etti haberlerinin perde arkası ortaya çıktı. Emre Belözoğlu ile Erol Bulut arasında ciddi bir kriz olduğu öğrenildi. Erol Bulut’un Caner’i kadro dışı bırakırken Emre’ye danışmadan Başkan Ali Koç’u aramasına ve bu şekilde kadro dışı bırakılmasına fazlasıyla bozulduğu ifade edildi.

“TAKIMIN ZARAR GÖRMEMESİ İLK HEDEF OLMALI”

Takvim’in aktardığı habere göre; Emre Belözoğlu’nun “Melo, Riera’yı yumrukladı. Gözünü morarttı. Ama 3 gün sonra maça çıktı. Krizleri doğru yönetmeliyiz. Takımın zarar görmemesi ilk hedef olmalı” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu gerçeği ortaya çıktı! Caner yüzünden Erol Bulut’la araları bozuldu

İDMANLARDAN MEMNUN DEĞİL

Bu arada Emre Belözoğlu’nun Bulut’un, kendisine bilgi vermemesi dışında idmanlardan da memnun değil. Belözoğlu, takımın doğru çalıştırılmadığı, fizik olarak iyi hazırlanmadığı görüşünde.

CANER ÖZÜR DİLEDİ

Erol Bulut’un Caner Erkin’in kadro dışı kararını Emre Belözoğlu’na danışmadan direkt Başkan Ali Koç’a söylemesi krizin tohumlarını ekti. Bu arada Caner Erkin’in Erol Bulut’tan özür dilediği ve affedileceği öğrenildi.
Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu gerçeği ortaya çıktı! Caner yüzünden Erol Bulut’la araları bozuldu

Doğal Kilo Verme
Sevgili Çift Kombinleri
Moda Kıyafet Modelleri
Tesettür Abiyeler
İğne Oyası Modelleri